Mapy bieżącej sytuacji synoptycznej

Aktualności: Prosimy o dodawanie na końcu wiadomości tagów w nawiasach kwadratowych, które pozwolą na szybsze wyszukiwanie interesującej treści.
Przykłady tagów: [2016] [pogoda] [burza] [prognoza] [grad]

Ankieta

Czy uważasz, że mapy bieżącej sytuacji synoptycznej:

powinny być umieszczane w osobnym temacie?
4 (28.6%)
powinny być umieszczane taj jak do tej pory?
10 (71.4%)
nie powinny być umieszczane nigdzie?
0 (0%)

Głosów w sumie: 13

Autor Wątek: Mapy bieżącej sytuacji synoptycznej  (Przeczytany 9001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kslawin

• Prezes
  • Miejsce pobytu: Kielce/Zagnańsk
  • Reputacja: 114
Odp: Mapy bieżącej sytuacji synoptycznej
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 03, 2014, 10:15:50 am »
Tak, tak  chodzi o mnie - miej odwage i napisz konkretnie po nicku. Jezeli  krytykę postrzegasz jako grzeczne wyrażanie własnej opinii to niestety masz problemy emocjonalne. Tak więc skoro jestes adminem czata i dostep do pełnych archiwów to wklej to co napisałem, no prosze niech wszyscy zobaczą co w Twoich oczach znaczy krytyka.

Marcin proszę Cie najpierw zgłęb temat, a potem wyciągaj wnioski. Nie znasz sytuacji... nikomu nic nie pisałem aby cokolwiek usuwał. Mam nadzieje, ze kslawin zdobędzie sie na odwagę i skopiuje dokladnie moje słowa.

Czuje się zmanipulowany nie do końca prawdziwą informacją :) . Po co mam zgłębiać temat jak jest napisane na czerwono przez moderatora. Skoro moderator to uznałem to za informację prawdziwą.
W życiu bym nie pomyślał, że między Wami jest spór. Myślałem, że chodzi o jakiegoś anonimowego gościa co napisał kilka postów na forum.
Zróbcie dział aktualna sytuacja synoptyczna dla mapek kslawina skoro to taki problem i już.

To nie jest żadna manipulacja. Ktoś na czacie totalnie krytykuje, gada o zaśmiecaniu wątku, a nie widzi, że pytałem ogół userów w jaki sposób publikować mapy.
Wyszedłem z założenia (jak się okazało błędnego), że vox populi - vox dei.
Dziwne, że do tej pory mapy w temacie "Zima..." były cacy, a w temacie "Wiosna..." są już be.
Najlepiej jest jak widać nic nie robić, nie wnosić żadnej wartości dodanej, a tylko skrobnąć od czasu do czasu pięć słów w poście i... krytykować, wytykać...
Meteorolog amator

Offline Wolfer

• Prezes
  • Miejsce pobytu: Tarnów
  • Reputacja: 115
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2014, 10:19:13 am »
Człowieku, piszesz o jakimś zaśmiecaniu, wytykaniu, krytykowaniu itp. A jeszcze ani jednego, prawdziwego mojego słowa nie wkleiłes - o co proszę od kilku godzin, bo chyba jakąs podstawę trzeba mieć??? Są świadkowie, a Twoja nadinterpretacja źle świadczy...

Offline kslawin

• Prezes
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 03, 2014, 10:23:47 am »
Człowieku, piszesz o jakimś zaśmiecaniu, wytykaniu, itp. A jeszcze ani jednego, prawdziwego mojego słowa nie wkleiłes - o co proszę od kilku godzin, bo chyba jakąs podstawę trzeba mieć??? Są świadkowie, a Twoja nadinterpretacja źle świadczy...

Po raz kolejny tłumaczę Tobie, że czat nie jest rejestrowany, dobrze o tym wiesz. O tym, że skrytykowałeś mnie oraz o "zaśmiecaniu" tematy "Wiosna..." wiem od innych userów. Zrozumiałeś?
Widziałeś ankietę?
Dla mnie były wiążące jej wyniki i tyle w temacie.
Powtarzam, zrób coś konstruktywnego dla portalu.
Meteorolog amator

Offline Marcin D

• Zastrzeżona
  • Prezes
  • *
  • Miejsce pobytu: Drawsko Pomorskie
  • Reputacja: 209
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 03, 2014, 10:24:07 am »
kslawin, :)

Nie znam tematu to się nie wypowiadam ponieważ widać, że sytuacja nie jest tak jednoznaczna jak ją przedstawiłeś a każda strona ma swoje racje. Sytuacja nie jest dla mnie w 100% jasna więc chce pozostać neutralny i nie interesuje mnie ten spór. Mam złe doświadczenia z nadinterpretacją więc wycofuje się pokojowo :).
Rób swoje, bo większość z nas ceni Twoje mapki. 
Wolfer też niech robi swoje, bo także lubimy oglądać jego łowy.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2014, 10:26:44 am wysłana przez Marcin D »

Offline kslawin

• Prezes
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 03, 2014, 10:28:39 am »
kslawin, :)

Nie znam tematu to się nie wypowiadam ponieważ widać, że sytuacja nie jest tak jednoznaczna jak ją przedstawiłeś a każda strona ma swoje racje. Sytuacja nie jest dla mnie w 100% jasna więc chce pozostać neutralny i nie interesuje mnie ten spór. Mam złe doświadczenia z nadinterpretacją więc wycofuje się pokojowo :) .
Rób swoje, bo większość z nas ceni Twoje mapki. 
Wolfer też niech robi swoje, bo także lubimy oglądać jego łowy.

Pozdrawiam

Dla mnie jest bardzo jednoznaczna.
Meteorolog amator

Offline Wolfer

• Prezes
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 03, 2014, 10:29:53 am »
[
Po raz kolejny tłumaczę Tobie, że czat nie jest rejestrowany, dobrze o tym wiesz. O tym, że skrytykowałeś mnie oraz o "zaśmiecaniu" tematy "Wiosna..." wiem od innych userów. Zrozumiałeś?

To jeszcze lepiej napisz jaki user i co dokadnie napisał - będzie łatwiej dojść do prawdy. Ja wiem co dokładnie napisałem i kilka innych osób rownież. A jeżeli ktoś powtórzył Tobie fałszywie, że użyłem słow typu "zaśmiecanie, krytykowanie, itp" to jest dla mnie zwykłym klamliwym człowieczkiem. Ktoś Cie zmanipulował i wyzywasz się na mnię. Fajny dialog - gratuluje fałszywych donosów.

Offline kslawin

• Prezes
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2014, 10:32:04 am »
[

To jeszcze lepiej napisz jaki user i co dokadnie napisał - będzie łatwiej dojść do prawdy. Ja wiem co dokładnie napisałem i kilka innych osób rownież. A jeżeli ktoś powtórzył Tobie fałszywie, że użyłem słow typu "zaśmiecanie, krytykowanie, itp" to jest dla mnie zwykłym klamliwym człowieczkiem. Ktoś Cie zmanipulował i wyzywasz się na mnię. Fajny dialog - gratuluje fałszywych donosów.

Nie mam zamiaru z Tobą dalej prowadzić tej dyskusji. Jesteś dla mnie niewiarygodnym i bardzo zawistnym człowiekiem.
Żegnam, Herr Wolfer
Meteorolog amator

Offline Wolfer

• Prezes
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2014, 10:42:50 am »
Czyli żadnym konkretnych argumentów nie będzie. Przyjąłem do wiadomosci - koniec dialogu.

P.S
I kto tutaj jest zawistny...

"User MAX smiting other users kslawin [25]"

Offline kslawin

• Prezes
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2014, 10:56:32 am »
(...)

"User MAX smiting other users kslawin [25]"

Daruj sobie, bo zniżasz się coraz bardziej...
Meteorolog amator