Uszkodzenie

Aktualności: Prosimy o dodawanie na końcu wiadomości tagów w nawiasach kwadratowych, które pozwolą na szybsze wyszukiwanie interesującej treści.
Przykłady tagów: [2016] [pogoda] [burza] [prognoza] [grad]

Autor Wątek: Uszkodzenie  (Przeczytany 5604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kslawin

• Prezes
  • Miejsce pobytu: Kielce/Zagnańsk
  • Reputacja: 114
Odp: Uszkodzenie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 24, 2013, 07:58:53 am »
Normalnie strona najpierw ma tabelę ze skróconą prognozą, niżej są kolorowe tabelki na poszczególne dni z prognozą szczegółową i tak jest w tej chwili. U mnie co jakiś czas, czasem raz dziennie przez kilka godzin ta pierwsza tabela ma tylko kilka cyfr, czy znaków, a niżej jest jedna dłuuuuga kolorowa tabela, która właściwie nic nie zawiera - kilka cyfr i tyle. I nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Miewasz podobnie?

Możesz następnym razem zrobić print screen i wrzucić tutaj? To by bardzo pomogło :)
Oczywiście, dzięki za zainteresowanie  :)
Tylko mogłeś normalnie napisać od razu a nie z jakimś bulwersem wyskakiwać. ::)
Powinieneś sobie cenić właśnie takie odpowiedzi, bowiem poza treścią, wiernie oddają one aktualny stan mojego ducha i emocje...  ;)

Trochę czasu trwało zanim z bełkotu wyszło o co Tobie chodzi. Następnym razem daruj sobie teksty w stylu:
"Ten METEOMODEL już jest częściej uszkodzony, niż działa normalnie. Co dziennie przez kilka godzin pokazuje banialuki, teraz też. Już mi się przestaje chcieć tu zaglądać..."

Koleś - nie łamiąc prawa ani obyczaju napisałem uwagę dot. działania strony - po to m.in wymyślono fora. Ty, zamiast mi rzeczowo odpowiedzieć, obrażasz mnie pisząc "nie pieprz bez sensu", a teraz, że bełkocę. Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć rzeczowo, to czy mógłbyś się ode mnie łaskawie katapultować? Masz jakiś problem? Coś Ci doskwiera? Ja Ci nie pomogę. Wychowywał też nie będę...

Następnym razem zanim skrytykujesz portal zastanów się dobrze co piszesz. Twój wyjazd w pierwszym poście jest nie na miejscu i dlatego potraktowałem Ciebie tak jak potraktowałem (czyli dość łagodnie). Na wielu innych forach Twój post zostałby skasowany i Ty zbanowany.
Meteorolog amator