Moja grupa na faceebok'u dot.pomiarów temperatury

Aktualności: Prosimy o dodawanie na końcu wiadomości tagów w nawiasach kwadratowych, które pozwolą na szybsze wyszukiwanie interesującej treści.
Przykłady tagów: [2016] [pogoda] [burza] [prognoza] [grad]

Autor Wątek: Moja grupa na faceebok'u dot.pomiarów temperatury  (Przeczytany 618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebastian Kupczyk

• Super Member
  • Miejsce pobytu: Kraków (os. Na Kozłówce)
  • Reputacja: 32
  • Meteorolog, pasjonat gór
Moja grupa na faceebok'u dot.pomiarów temperatury
« dnia: Listopad 26, 2017, 12:43:51 pm »
Witam. Wiem, że na tym forum jest wiele osób interesujacych się pomiarami temperatury powietrza zarówno w ciekawych sytuacjach synoptycznych, jak i podczas "nudnej" pogody.

Chciałbym zrobić małą reklamę, gdyż założyłem na fb profil, na którym będę prezentował swoje pomiary temperatury w naprawdę różnych miejscach, ale także w czasie nudnej pogody w moim miejscu zamieszkania. Od zawsze to było moją pasją i chciałbym się z Wami tym podzielić. Nie dodaje do grupy odgórnie członków, bo nie chcę zaśmiecać tablicy ludziom, którym ten temat nie interesuje. Jeśli ktoś chce się podzielić temperaturą w swojej miejscowości, niech wyśle prośbę o zaproszenie do grupy :).  Wiadomo, nie będzie tam mowy tylko o temperaturze. Będę podawał też takie dane jak prędkość wiatru, stopień zachmurzenia itp.

Moderatorów proszę o nie wyrzucanie tego posta, tylko o przeniesienie go do odpowiedniego działu, gdyż nie wiedziałem, gdzie mam go umieścić. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam. ! :)

Grupa:

https://web.facebook.com/groups/150762845547018/?multi_permalinks=150776565545646&notif_id=1511695600440987&notif_t=like&ref=notif&_rdc=1&_rdr

Offline Adel

• Newbie
  • *
  • Reputacja: 0
Odp: Moja grupa na faceebok'u dot.pomiarów temperatury
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2018, 19:14:49 pm »
Dzięki za informacje, jak widzę forum trochę podumarło, a dobrze byłoby na bieżąco dzielić się niuansami pogodowymi w polsce i na świecie. Mam nadzieje, ze waszą weryfikacje przejdę pozytywnie. :)