Pogoda

Pogoda Aktualna

Print Friendly
 1. Aktualna pogoda jest taka, że mój termometr pokazujący dobowe minima i maksima wskazuje na 6.0 i 22.4 dla dzisiejszego dnia (lokalizacja Będzin).
  Czyli haniebnie zimno jak na moje chciejstwo odnośnie lata. :(
  Jeśli chodzi lipiec to najprzyjemniejszym dla mnie dniem był wtorek 7 lipca. Rasowy upał, błękitne niebo i do tego ciepły wieczór. Życzyłbym sobie by każdy letni dzień był taki.

 2. @greg Przesadziłeś ,ale noc jak na lipiec faktycznie zimna (7,5)
  ,w robocie chodziłem w zimowej kurtce. W dzień było przyjemnie ciepło bo 22,5 stopnia. Przed nami cieplejsze noce a od środy 15.07.15 ciepło,gorąco i w sobotę nawet upalnie czego nie cierpię (chodzi o upał).Mam nadzieję ,że dni takich jak 07.07.15 (32 w cieniu) bedzie do końca lata jak najmniej a przeważac beda dni z temperatura minimalną 13-15 stopi a maksymalna 23-26 stopni. Dalej jest sucho bo do dzisiaj w Rudzie slaskiej suma opadów lipca 2015 tylko 16mm.(średnia opadów lipca jest najwyższa w roku , w Katowicach aż 98mm!)

 3. A w przyszły weekend modele coraz częściej przewidują niże rodem śródziemnomorskim…

 4. @Piotr Djaków

  Mapa średniej dobowej temperatury powietrza jest nieaktualna. Ostatnia aktualizacja 28.08.2016.

 5. Endrju Warszawa

  A w Suwałkach i Ełku mamy opady mokrego śniegu :mrgreen:

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

%d bloggers like this: