Częste pytania…

…o to dlaczego Arctic Haze, czy Whiteskies, lub jeszcze inni komentujący piszą pod pseudonimem, mają swoją odpowiedź poniżej.

To jest również odpowiedź na to, dlaczego Hubert Bułgajewski strzelił se w stopę odmawiając moderacji bloga. Gratulacje. Gratuluję również denialistom, to naprawdę najlepsza wizytówka, jaką sobie moga wystawić.

Print Friendly
Leave a comment ?

12 Comments.

 1. Panowie, moim zdaniem to się nadaje do prokuratury. To już podchodzi pod groźby karalne, nie można tego tak lekceważyć.

 2. Ludzie mnie zadziwiają… Już tyle lat ‘internetów’, a tym wciąż się wydaje, że w internecie jest się anonimowym.
  Nie jest się anonimowym. Zaprawdę powiadam Wam :-) nie ma bardziej nieanonimowych okoliczności od pisania w internecie.

  BTW: Piotrze nie wiem, czy powielanie linka do lokalizacji to dobry pomysł…

 3. żałosna cenzura tu panuje widzę.

  • Żałosny ludku. Spadaj sobie do swoich życzących innym pobiciem koleżków. Nie masz absolutnie żadnego prawa tu pisać. Nie życzę sobie ciebie i podobnych tobie w tym miejscu. Nie pojąłeś tego? Jaka szkoda. To nie cenzura. Podobnie nie wpuszcza się do restauracji zarzyganego żula. A w kwestii dyskusji tym właśnie dla mnie jesteście. Spadaj stąd w podskokach i nie wracaj.

 4. Darek Baranów

  Gorzki to chleb jest polskość – jak widać po Wielkanocnych wpisach “prawdziwych” Polaków. Trzeba dziadów do prokuratury, póki ta jeszcze działa.

 5. Tragedia. U nas mało kto myśli odejść od czegoś z klasą. I tak wszędzie, zarówno w polityce, jak i w projektach, w których brało się udział, ale z jakiś powodów przestało się to opłacać czy podobać. Natomiast narobić fermentu zawsze jest komu.

 6. To nie są wpisy “prawdziwych” Polaków, tylko tego debila co prowadzi też śmieszny blog Królowa superstar czy jakoś tak.

 7. Co to za dziwna moda, żeby robić wjazd na chatę nielubianym ludziom z internetu? Magic, teraz Sklawin.

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

%d bloggers like this: